EŞYA DEPOLAMA

Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz durumunda liste halinde teslim ediyoruz. Biz de kaldığı her ay için de sizden kira alıyoruz.

Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma ve her türlü afet için sigortalanır ve depodaki yerine alınır. Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra, üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür. Tahta konteynırlara konulması uygun görülen eşyalar; konteynırlara yerleştirilir, numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir veya kilitlenir.


Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Alfa Nakliyat'ın müşterilerine sunduğu bir diğer hizmette depolama hizmetidir. Güvenli ve kapalı depolarıyla, sizlere depolama hizmetlerimizi de sunuyoruz. 24 saat bekçili koruma ve her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık sigortasıyla depomuz hizmetinizdedir.

Ev taşıma da, eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gereken şey, teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması, eşyalarınızı depoladığı yerin günümüz şartlarına uyması ve eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalamasıdır. Bu bağlamda müşterilerimize, modern sistemlerle donatılmış depolarımızda eşyalarını Alfa Nakliyat’a güvenle teslim edebileceklerini belirtmek isteriz. Depolarımız yangından korunmak için özel ekipmanlara ve yangın esnasında hızlı söndürme tesisatına sahiptir. Depolanan malzemeler Alfa Nakliyat güvencesi altında olsa da oluşabilecek hasarlara karşı (Deprem, Sel vs.) sigortalanmaktadır. Alfa Nakliyat, müşterilerine geniş hizmet servisi ile tüm sorunlarını çözmek için bu sektörde yer almaktadır.


Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat

Değerli müşterilerimiz eşyalarınızı Avrupa Standartları'na uygun olarak paketliyor ve taşıyoruz. Tecrübeli ekibimiz, ekipmanlarımız ve modern araçlarımız ile özel taşınma hizmeti sunuyoruz.

 

Uygun Fiyat

Uzman ekibimiz ile verdiğimiz taşımacılık hizmetimizde, size uygun fiyatlar sunarak, kaliteli taşımacılığı %100 müşteri memnuniyeti ile size sunuyoruz.

Eşya Depolama

Alfa Evden Eve Nakliyat, uzman kadrosu ile depolama ve depo nakliyat hizmetleri vermektedir. 20 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren Alfa Nakliyat diğer hizmetlerinde olduğu gibi depo nakliye hizmetlerini de profesyonel olarak müşterilerine sunmaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz zaman evinizden veya işyerinizden alıp, sözleşme süresi sonunda tekrar eviniz veya işyerinize teslim ediyoruz.