FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Deneyimli ve uzman kadromuzla Alfa Nakliyat olarak fabrikanıza ait tüm malzeme, ürün, makina ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlıyoruz. Fabrikanızda yer alan tüm eşyalarınızın ve makinalarınızın bulunduğunuz fabrikadan diğer yere sorunsuz bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak için Alfa Nakliyat'ın size bir telefon uzaklıkta olduğunu belirtmek isteriz.

Tüm firmalar özellikle taşınma sırasında meydana gelebilecek iş gücü kaybını en aza indirgemek isteyecektir. Alfa Nakliyat olarak bu konuda en üst seviyede çalışma yaparak hem maddi hem manevi tüm iş kaybınızın en aza indirilmesini sağlıyoruz.

Fabrika taşımacılığında, iş kaybını en aza indirmek için dikkat edilmesi gereken husular bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi taşıma yapılacak günü iyi belirlemek gerekir. Mesela cumartesi günü saat 16:00'e kadar mesai yapan bir fabrika hemen bu anda taşıma işlemini başlatırsa ve pazar günü yeni fabrikaya taşıma işlemleri tamamlanır, pazartesi sabahına kadar yeni yerin faaliyete başlaması sağlanırsa hiç iş kaybı yaşanmayacaktır.

Fabrikalarda taşınacak olan malzemelerin ağırlığına ve kapladığı alana göre araç ve personel temini çok önemlidir. Yeni fabrikanın faaliyete başlayabilmesi için zaman sorununu ortadan kaldırmak adına gerekli personel ve araç iyi belirlenmelidir.

Fabrika taşımacılığı Türkiye'deki birçok evden eve nakliyat firmasını aşan bir nakliye hizmetidir. Bu nedenle Alfa Nakliyat'ı tercih ederseniz, sorunsuz bir taşıma hizmetinin keyfini yaşarsınız. İş kaybınız ve taşıma maliyetleriniz minimum seviyelere düşecektir.


Fabrika taşımacılığı konusunda uzman olan firmamız, sizlere yüksek kalitede taşımacılık hizmeti vermektedir. Ön inceleme ve planlama aşamalarından sonra, elemanlarımız ambalajlama aşamasına geçmektedir. Eşyalar hassasiyetlerine göre, uygun ambalaj malzemesi ile paketlenir.

Araçlarımız uzun yola dayanıklı olup, eşyaların ve malzemelerin korunmasında etkilidir. Her türlü yol şartına uygun olan araçlarımıza eşyalar ve makinalar yüklenir. Boyut olarak büyük malzemeler, herhangi bir hasar alma riskine karşı uygun donanımlı araçlara taşınır.

Yeni fabrika ya da iş alanına getirilen malzemeler, önceden yapılan planlama doğrultusunda o mekandaki yerlerine yerleştirilir. Montaj işlemleri yapıldıktan sonra kullanımınıza teslim edilir.

Fabrika Taşıma Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

» Fabrikadan fabrikaya nakliyat hizmeti, her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir. Fabrika taşınırken mutlaka, taşınacak makina tessisatlarının ve eşyalarının, nasıl taşınacağının planlanması yapılmalı ve gerekli koordinasyon hazırlıkları belirlenmelidir.

» Bu plan çerçevesi içerisinde makinalar, eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

» Fabrikada bulunan tüm makinalar balonlu ambalajlar ile paketlenmeli ve o şekilde taşınmalıdır.

» Fabrikanın ofis bölümündeki mobilya, bilgisayar, çelik kasa zarar görmemeleri için özenle ambalajlanarak farklı bir araçla taşınmalıdır.

» Fabrika tarafından üretilen ürünler, üretimde kullanılan malzemeler farklı bir araçla yine ambalajlı olarak taşınmalıdır.

Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat

Değerli müşterilerimiz eşyalarınızı Avrupa Standartları'na uygun olarak paketliyor ve taşıyoruz. Tecrübeli ekibimiz, ekipmanlarımız ve modern araçlarımız ile özel taşınma hizmeti sunuyoruz.

 

Uygun Fiyat

Uzman ekibimiz ile verdiğimiz taşımacılık hizmetimizde, size uygun fiyatlar sunarak, kaliteli taşımacılığı %100 müşteri memnuniyeti ile size sunuyoruz.

Eşya Depolama

Alfa Evden Eve Nakliyat, uzman kadrosu ile depolama ve depo nakliyat hizmetleri vermektedir. 20 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren Alfa Nakliyat diğer hizmetlerinde olduğu gibi depo nakliye hizmetlerini de profesyonel olarak müşterilerine sunmaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz zaman evinizden veya işyerinizden alıp, sözleşme süresi sonunda tekrar eviniz veya işyerinize teslim ediyoruz.