PİYANO TAŞIMACILIĞI

Sanatsal ürünlerin hassas ve oldukça titiz bir şekilde taşınması gerektiğinin bilinci içerisinde olan firmamız bu konuda her geçen gün kendisini geliştirmekte ve diğer nakliye firmalarının üzerinde hizmet sağlamayı başarmaktadır.

Hemen hemen tüm nakliyat firmalarının ilan ve web sitelerinde, piyano taşıdıklarına dair içerikler yer almaktadır; ama taşımacılık konusunda deneyimli olmayan kişilerin taşımadığı piyanolarda, mobilya hasarları bir yana, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlakları dahi meydana gelmektedir. Bu ve benzeri istenmeyen durumlarla karşılaşmamanız için, piyano taşımacılığında da işinin ehli, şirketimiz ve elemanlarıyla hizmetinizdeyiz. Firmamız piyano taşımacılığı esnasında bu işlem için özel üretilmiş taşıma aletleri kullanmaktadır.

Piyano taşımada firmamızın işlem sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Öncelikle sökülmesi gerekli bir yeri var ise sökülmektedir.
  • Özel ambalajlama teknikleri kullanılarak ürün ambalajlanır.
  • Ürünün tüm ambalajlanma işlemleri son bulduktan sonra özel kayışlar giydirilir.
  • Ürünün taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Çelik kasalar ve piyanolar, oldukça maliyetli ve ağır eşyalar olduğu için taşıma esnasında oldukça fazla özen ve ilgi gösterilmesi gereken bir nakliyat hizmetidir. Mümkün olduğunca en az hasarla değil, sıfır hata ile nakliyesinin yapılması gerekmektedir. Bu şekilde sorunsuz bir taşıma da, ancak güzel bir şekilde paketleme ve ambalajlama ile mümkündür.

Çelik kasa ve piyano için depolama hizmeti de sunmaktayız. İstediğiniz gün ve saatte, istediğiniz adrese teslim edilebilmektedir. Dilerseniz eşya depolama hizmetleri sayfamızdan, depolama ile ilgili bilgide alabilirsiniz.

Tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi profesyonel nakliyat hizmeti, çelik kasa ve piyano taşımada da gösterilmelidir. Özellikle piyanolar, maddi değerlerinin yanında bir çok kişi tarafından manevi olarak da oldukça kıymetli olarak görülmektedir. O nedenle, piyano taşıma hizmetinde sizi üzmemek adına ayrı bir özen göstermekteyiz. Piyano taşıma işlemi sırasında, kırılma ihtimali olan tüm kısımları özenle söküp, özel balonlu ambalaj malzemelerimizle paketlemekteyiz.

Yapıtaş Nakliyat firması olarak; oldukça ince düşünülüp tasarlanan bu müzik aletinin nakliyat hizmeti konusunda, oldukça özenle çalışmakta ve hizmet vermekteyiz. Ayrıca piyano taşımacılığı için daha küçük ve süspansiyonu oldukça iyi olan araçlar kullanmaktayız. Bunun nedeni nakliyat sırasında sarsıntıları en aza indirgemektir.

Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat

Değerli müşterilerimiz eşyalarınızı Avrupa Standartları'na uygun olarak paketliyor ve taşıyoruz. Tecrübeli ekibimiz, ekipmanlarımız ve modern araçlarımız ile özel taşınma hizmeti sunuyoruz.

 

Uygun Fiyat

Uzman ekibimiz ile verdiğimiz taşımacılık hizmetimizde, size uygun fiyatlar sunarak, kaliteli taşımacılığı %100 müşteri memnuniyeti ile size sunuyoruz.

Eşya Depolama

Alfa Evden Eve Nakliyat, uzman kadrosu ile depolama ve depo nakliyat hizmetleri vermektedir. 20 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren Alfa Nakliyat diğer hizmetlerinde olduğu gibi depo nakliye hizmetlerini de profesyonel olarak müşterilerine sunmaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz zaman evinizden veya işyerinizden alıp, sözleşme süresi sonunda tekrar eviniz veya işyerinize teslim ediyoruz.